Kontakt
Kancelaria szkolna
Konto szkoły
Jak dojechać

Wyświetl większą mapę
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 7
Najnowszy użytkownik: artur

Komunikat
27 stycznia o godz. 16.30 serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na koncert kolęd przygotowany przez uczniów klas pierwszych KLO (aula szkolna).
Bezpośrednio po koncercie (ok. godz. 17.00) odbędą się spotkania wychowawców z rodzicami uczniów klas pierwszych i drugich podsumowujące I semestr.
29 stycznia o godz. 17.00 odbędą się spotkania wychowawców z rodzicami uczniów klas trzecich podsumowujące I semestr.


Zachęcamy do głosowania!
Uczniowie naszej szkoły (Marcin Bieliński, Piotr Mika, Dominik Masełbas) biorą udział w konkursie "Moje Miasto - Biała Podlaska" zorganizowanym przez Urząd Miasta Biała Podlaska, Podlaską Agencję Consultingową „RECTUS – WOC” Sp. z o.o. oraz Portal internetowy www.interwizja.edu.pl. Obecnie trwa oddawanie głosów internautów na najlepszy film.
Głosowanie trwa do 28.01.2015 r. Aby wesprzeć naszych uczniów należy wysłać maila o treści: Film nr 5 na adres: interwizja@interwizja.edu.pl w temacie wpisując głosowanie.
Filmy biorące udział w konkursie są dostępne na stronie: kliknij.

Kolędowanie w KLO
W poniedziałek, 19 stycznia odbył się koncert kolęd w wykonaniu uczniów klas pierwszych. Występ najmłodszych uczniów liceum wywołał ogrom oklasków wśród starszych kolegów i koleżanek ze szkoły. Młodzież przygotowała "kolędowanie" pod opieką p. D. Różańskiej, p. R. Kaliszuk oraz pref. ks. R. Sierociuka.
Zdjęcia

PASTORAŁKA 2014, czyli KLO po raz trzeci na falach eteru...
Zapraszamy do wysłuchania kolejnego programu radiowego przygotowanego przez Katolickie Liceum Ogólnokształcące. NASZA ŚWIĄTECZNA AUDYCJA została wyemitowana w Katolickim Radiu Podlasie dnia 26 grudnia o godzinie 21.40 w cyklu Drogami młodości.Odtwórz

JAK W KATOLICKIM LICEUM SZLACHETNĄ PACZKĘ PRZYGOTOWANO
Już po raz kolejny idea „Szlachetnej Paczki ” dotarła do naszej szkoły. To piękne przedsięwzięcie pozwoliło nie tylko pomóc potrzebującym, ale również zintegrowało i pobudziła do czynienia dobra naszych uczniów. Wszystko zaczęło się od klasy I B. To tam...
Sprawozdanie z przebiegu akcji, autorstwa pani Doroty Różańskiej, szkolnego koordynatora projektu, można przeczytać w rozwinięciu wiadomości

Święto Niepodległości
7 listopada 2014 r. uczciliśmy w KLO 96. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Część artystyczną związaną z uroczystością przygotowali uczniowie klas: I a, I b i II b pod kierunkiem p. Tomasza Wojcieszuka - nauczyciela historii i WOSu. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

MIĘDZYKLASOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA

Zgłoszenia składu drużyn poszczególnych klas proszę składać u nauczycieli wychowania fizycznego lub w sekretariacie szkoły do 7 listopada 2014 r. (drużyny mogą być koedukacyjne). Turniej będzie się odbywał w poniedziałki w godzinach 14.35-16.00 w hali sportowej ZDZ przy ul. Jana Pawła II 97 w Białej Podlaskiej.
Losowanie kolejności rozgrywek pomiędzy drużynami odbędzie się 7 listopada o godzinie 10.35 (długa przerwa). Wylosowane pierwsze dwie drużyny rozegrają mecz w poniedziałek 17 listopada.

Zachęcamy osoby niegrające do kibicowania!
Dla osób biorących udział atrakcyjne nagrody!


Wycieczka klas II
Dnia 15 października uczniowie klas drugich KLO uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Program wyjazdu był bardzo ciekawy. Uczniowie odbyli spacer po Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego z panią przewodnik, która opowiadała o różnych gatunkach roślin znajdujących się terenie owego ogrodu. Następnym punktem była tzw. „Niewidzialna Wystawa”. W małych grupach, osoby niewidome oprowadzały uczestników po rożnych pomieszczeniach. Wokół panowała ciemność, nie można było nic zobaczyć, a jedynie odkryć co się w danym pomieszczeniu znajduje poprzez dotyk oraz słuch...

Test Coopera z udziałem osób niepełnosprawnych
Dnia 27 września uczennice KLO wzięły udział w Dniu Sportu, organizowanym przez Klub Biegacza „ Biała Biega” oraz ZWWFiS w Białej Podlaskiej. Dzień ten zorganizowano przede wszystkim z myślą o osobach niepełnosprawnych z naszego regionu. Uczennice były odpowiedzialne za przygotowanie i przeprowadzenie konkurencji sportowych dla uczestników tego ważnego sportowego wydarzenia. Dodatkowo aktywnie uczestniczyły w samym 12-minutowym biegu nazywanym Testem Coopera...
Kort tenisowy

Kalendarz KLO 14/15
Olimpiady 2014/2015
Olimpiady przedmiotowe
Olimpiady interdyscyplinarne
EWD - Edukacyjna Wartość Dodana
Wynik egzaminacyjny i wskaźnik EWD to miary komplementarne, łącznie dają pełniejszą informację o szkole. Wskaźniki EWD Katolickiego Liceum można odnaleźć klikając w baner IBE.

Więcej o Edukacyjnej Wartości Dodanej można znaleźć na stronie: EWD w liceum
Nowa matura 2015
Harmonogram matur w 2015 r.
Podziękowanie
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Polecamy