Jak dojechać

KSP
Przekaż swój 1% podatku
Szanowni Państwo,
gorąco zachęcamy do przekazania 1% podatku na rozbudowę Katolickiej Szkoły Podstawowej w Białej Podlaskiej. Każdy może odprowadzić 1% podatku wpisując nr KRS 0000223111 i cel szczegółowy: 37815 KSP Wpłacone przez Państwa pieniądze zostaną spożytkowane na bezpośrednie cele związane z edukacją dzieci i młodzieży. Zachęcamy do przystąpienia do akcji i jej rozpropagowania. Dziękujemy!
Światowy Dzień Zdrowia

UWAGA! Zmiany w planie lekcji
Zmiany w planie zajęć lekcyjnych w KLO w dn. 21 marca 2017 r. Pobierz

Sukces!
17 marca br., w V Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy dziewczyny z naszego liceum zajęły pierwsze miejsce, a Katarzyna Hołownia została Najlepszą Strzelczynią meczu. Chłopcy uplasowali się na czwartej pozycji. Gratulujemy! Zdjęcia

Kolejny językowy sukces Maćka
15 marca br. w Państwowej Szkole Wyższej w Białej Podlaskiej odbyła się VII edycja Konkursu Języka Angielskiego "Gra o indeks". Konkurs sprawdza znajomość języka angielskiego na poziomie wyższym średnio-zaawansowanym (B2) uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Wśród laureatów jest uczeń naszego liceum - Maciej Wojtiuk, który otrzyma indeks na Filologię Angielską PSW w Białej Podlaskiej.
Serdecznie gratulujemy!

Per aspera ad astra
Serdecznie zapraszamy do wysłuchania naszej kolejnej audycji nadanej dnia 24 lutego o godzinie 21.40 w Katolickim Radiu Podlasie w cyklu Drogami młodości. Program znajduje się w Archiwum dźwięków: Link.

Bialski Konkurs Wiedzy o Kulturze i Historii Krajów Anglosaskich
17 lutego br. w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej odbyła się VI edycja Bialskiego Konkursu Wiedzy o Kulturze i Historii Krajów Anglosaskich. Uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat historii, kultury i tradycji krajów anglosaskich. Ponadto młodzież uczestniczyła w wykładzie pt. ‘James Cook and his travels’ oraz w warsztatach kulturowych i dobrej wymowy. Wśród laureatów i wyróżnionych są uczniowie naszej szkoły - Maciej Wojtiuk (kl. IIIb), który zajął III miejsce oraz Monika Kołodziejczyk (kl. IIa), która uzyskała wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy!

Szkolenie z pierwszej pomocy
10 lutego br. na lekcjach wychowania fizycznego odbyło się szkolenie z udzielania pierwszej pomocy pod przewodnictwem absolwenta naszej szkoły Daniela. Uczniowie poznali zasady postępowania w sytuacjach zagrażających ludzkiemu życiu i po części teoretycznej każdy mógł wykazać się wiedzą, ćwicząc na fantomach do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Było to bardzo wartościowe spotkanie.

Stypendystka MEN
Informujemy, że nasza uczennica, Alicja Marczewska, otrzymała stypendium Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2015/2016. Alicja odebrała dyplom z rąk Lubelskiego Kuratora Oświaty, pani Teresy Misiuk, podczas uroczystego spotkania. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Link

Bialska Liga Młodych Przedsiębiorców
Uczniowie naszego liceum biorą udział w Bialskiej Lidze Młodych Przedsiębiorców organizowanej przez Katedrę Ekonomii i Zarządzania Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Pierwszy etap odbył się 31.01.2017 roku. Wzięło w nim udział 23 uczestników, z czego 7 naszych uczniów. Wyniki prezentujemy poniżej.
I miejsce - Popławska Karolina (kl. Ib)
II miejsce - Demidowicz Piotr (kl. Ib)
IV miejsce - Makarewicz Barbara (kl. Ia)
VI miejsce - Kulupa Karolina (kl. Ia)
X miejsce - Kłos Piotr (kl. Ib)
XII miejsce - Radzikowska Zuzanna (kl. Ib)
XVII miejsce - Ibiański Kacper (kl. Ib)
Gratulujemy i czekamy na kolejne etapy. Życzymy sukcesów!

Studniówka 2017
Nocą z 14 na 15 stycznia w restauracji "Skala" w Białej Podlaskiej odbył się Bal Studniówkowy naszych tegorocznych maturzystów. Kilka chwil przed imprezą uczniowie, nauczyciele KLO i zaproszeni goście spotkali się na mszy świętej, którą odprawił ks. Dyrektor w intencji pomyślne zdanych egzaminów. Po przybyciu wszystkich do lokalu przedstawiciele maturzystów przywitali gości, nauczycieli i kolegów. Ks. dyrektor również serdecznie przywitał przybyłych gości i życzył udanej zabawy. Tradycyjnie rozpoczął się polonez w wykonaniu abiturientów KLO. Następnie młodzież zaprezentowała układ do walca wiedeńskiego przy akompaniamencie pięknego śpiewu Natalii i Pawła (tegorocznych maturzystów)...
Kort tenisowy

Kalendarz KLO 16/17
Olimpiady 2016/2017
EWD - Edukacyjna Wartość Dodana

Nie możesz się zalogować?