Konto szkoły

Łącznie użytkowników: 7
Najnowszy użytkownik: artur
Rekrutacja 2015/2016
Regulamin rekrutacji do klas pierwszych Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Norwida w Białej Podlaskiej na rok szkolny 2015/16 → Pobierz

Podanie o przyjęcie do szkoły na rok szkolny 2015/16 dla kandydatów niezarejestrowanych w systemie rekrutacji elektronicznej→ Pobierz

Rekrutacja elektroniczna
UWAGA!
W razie występowania problemów w systemie rekrutacji elektronicznej z rejestracją do naszej szkoły lub drukowaniem podań prosimy o kontakt ze szkołą!

Rekrutacja elektroniczna

Drodzy Gimnazjaliści!

18 maja br. rozpoczęło się rejestrowanie kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych w systemie rekrutacji elektronicznej na rok szkolny 2015/2016, który znajduje się na stronie internetowej: https://lubelszczyzna.edu.com.pl/Kandydat/kseon.php Do tej pory zapoznawaliście się z ofertami i opisami szkół. Teraz możecie podjąć decyzję o wyborze tej szkoły, w której chcecie się uczyć przez najbliższe trzy lata i przygotować do egzaminu maturalnego.
Oferta naszego liceum → kliknij
Rejestracja kandydatów w systemie i złożenie wydrukowanych podań w szkole pierwszego wyboru trwa od 18 maja 2015 r. do 5 czerwca 2015 r.

Zmiany w planie lekcji
Zmiany w planie lekcji w dniach 19-20 maja 2015 r. → Pobierz

Ciekawe zajęcia z języka niemieckiego
11.05.2015 roku w naszej szkole odbyły się nietypowe zajęcia języka niemieckiego. Tego dnia przyjechała z wizytą przedstawicielka Ogólnopolskiego Projektu Języka Niemieckiego – Deutsch-Wagen-Tour. DWT to projekt mający na celu promocję nauki języka niemieckiego wśród dzieci i młodzieży w całej Polsce. Lektorzy w nietypowy sposób, m.in. w formie ciekawych gier, zabaw edukacyjnych i konkursów przekazują wiedzę o Niemczech i języku niemieckim...
Więcej zdjęć → Galeria

Gałąź kwitnącej jabłoni
18 kwietnia br. nasz szkolny teatr wystąpił podczas XXXIX Bialskich Spotkań Teatralnych z przedstawieniem opartym na motywach sztuki Jerzego Szaniawskiego Dwa teatry. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia na stronie Bialskiego Centrum Kultury → Galeria

Matura 2015
Absolwenci KLO powrócili w szkolne mury 4 maja i przystąpili do matury z języka polskiego. W kolejnych dniach - z matematyki i języka angielskiego. Dzisiaj, 7 maja rozpoczęły się egzaminy z przedmiotów dodatkowych.
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Pożegnanie klas trzecich
W piątek, 24 kwietnia 2015 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego dla klas trzecich. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele bł. Honorata. Następnie w auli KLO przedstawiciele abiturientów krótkimi słowami podziękowali nauczycielom za wkład pracy w ich edukację przez trzy lata. Ks. dyrektor wręczył listy gratulacyjne, dyplomy i nagrody dla najlepszych absolwentów. Po oficjalnej części uczniowie klas drugich miłymi słowami pożegnali odchodzących kolegów oraz rozdali im drobne upominki.

Wyniki V edycji Wielkiego Konkursu Języka Angielskiego
Wyniki V edycji Wielkiego Konkursu Języka Angielskiego → Pobierz

Plan lekcji obowiązujący od dn. 27 kwietnia 2015 r. → Pobierz
Kort tenisowy

Kalendarz KLO 14/15
Nowa matura 2015
Harmonogram matur w 2015 r.
EWD - Edukacyjna Wartość Dodana
Wynik egzaminacyjny i wskaźnik EWD to miary komplementarne, łącznie dają pełniejszą informację o szkole. Wskaźniki EWD Katolickiego Liceum można odnaleźć klikając w baner IBE.

Więcej o Edukacyjnej Wartości Dodanej można znaleźć na stronie: EWD w liceum

Nie możesz się zalogować?