Jak dojechać

Rekrutacja KLO
Przekaż swój 1% podatku
Szanowni Państwo,
gorąco zachęcamy do przekazania 1% podatku na rozbudowę Katolickiej Szkoły Podstawowej w Białej Podlaskiej. Każdy może odprowadzić 1% podatku wpisując nr KRS 0000223111 i cel szczegółowy: 37815 KSP Wpłacone przez Państwa pieniądze zostaną spożytkowane na bezpośrednie cele związane z edukacją dzieci i młodzieży. Zachęcamy do przystąpienia do akcji i jej rozpropagowania. Dziękujemy!

Zawiadamiamy, że pogrzeb Mateusza Doluka odbędzie się 26 kwietnia 2017 r.
Msza św. zostanie odprawiona o godz. 11.00 w kościele pw. Narodzenia NMP
w Białej Podlaskiej, po czym nastąpią uroczystości pogrzebowe
na Cmentarzu Parafialnym przy al. Jana Pawła II.

W tym dniu w szkole odbędą się 2 godz. lekcyjne, następnie wyjście do kościoła, aby być na miejscu o godz. 10.30.

Żegnamy naszego ucznia

Ważne!
22 kwietnia 2017 r. zajęcia z pływania wszystkich grup ODWOŁANE!

UWAGA! Zmiany w planie lekcji
Zmiany w planie zajęć lekcyjnych w KLO w dn. 24-28 kwietnia 2017 r. Pobierz

Zebranie z rodzicami
10 kwietnia 2017 r. o godz. 17.00 odbędzie się zebranie wychowawców klas z rodzicami uczniów w poszczególnych salach:
Ia – sala 13
Ib – sala 2
IIa – sala 11
IIb – sala 26
IIIa – sala 27
IIIb – sala 20
Następnie (ok. godz. 17.15) będzie możliwość konsultacji rodziców z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

Sukces!
17 marca br., w V Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy dziewczyny z naszego liceum zajęły I miejsce, a Katarzyna Hołownia została Najlepszą Strzelczynią meczu. Chłopcy uplasowali się na czwartej pozycji. Gratulujemy! Zdjęcia

Dzień Otwarty Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych
W dniu 1 marca br. uczniowie naszej szkoły udali się do Dęblina na Dzień Otwarty w legendarnej „Szkole Orląt”. Uczestnicy mogli obejrzeć specjalistyczne laboratoria min.: Laboratorium Silników Lotniczych, symulatory lotów oraz nowoczesne śmigłowce i samoloty. Naukowe koło Młodych Konstruktorów zaprezentowało statki bezzałogowe, wzbudzające duże zainteresowanie wśród młodzieży. W sali gimnastycznej przygotowania specjalnego Ewa, Karolina, Gabrysia i Janek spróbowali swoich sił podczas testu na kołach reńskich. Na końcu uczniowie zwiedzili Muzeum Sił Powietrznych, w tym wystawę plenerową, gdzie jednym z eksponatów jest rządowy Jak-40. Zwiedzający mogli również zaobserwować uroczyste obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych – apel poległych i salwę honorową.
Serdecznie podziękowania składamy Pani mjr Agnieszce Kossowskiej za pomoc i życzliwość.

Kolejny językowy sukces Maćka
15 marca br. w Państwowej Szkole Wyższej w Białej Podlaskiej odbyła się VII edycja Konkursu Języka Angielskiego "Gra o indeks". Konkurs sprawdza znajomość języka angielskiego na poziomie wyższym średnio-zaawansowanym (B2) uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Wśród laureatów jest uczeń naszego liceum - Maciej Wojtiuk, który otrzyma indeks na Filologię Angielską PSW w Białej Podlaskiej.
Serdecznie gratulujemy!

Per aspera ad astra
Serdecznie zapraszamy do wysłuchania naszej kolejnej audycji nadanej dnia 24 lutego o godzinie 21.40 w Katolickim Radiu Podlasie w cyklu Drogami młodości. Program znajduje się w Archiwum dźwięków: Link.
Kort tenisowy

Kalendarz KLO 16/17
Olimpiady 2016/2017
EWD - Edukacyjna Wartość Dodana

Nie możesz się zalogować?